14 września 2009

Bransoletki zimno-ciepłe


ZIMNO

CIEPŁO

Bransoletkowo-kolorowoBransoletki zrobione chyba jeszcze w lipcu, ale na początku musiały poczekać na zapięcia, a później na sesje fotograficzną. Teraz musiały poczekać na wklejenie. Doczekały się.

7 września 2009

Znaczenie imion

Justyna 

niemal od urodzenia czuje się kimś wyjątkowym. Tak właśnie postrzega swoje miejsce w świecie: nie ma ochoty podporządkowywać się regułom, żyć tak, jak wszyscy; przeciwnie, szuka wyjątków, życzy sobie mieć specjalne prawa. Jest indywidualistką i sama określa, co dla niej jest dobre. Nie ulega modom i nie chodzi razem z tłumem. Poszukuje tego, co rzadkie, egzotyczne i dziwne. Życie widzi jak jedną wielką przygodę. Swoich rodziców, narzeczonych, mężów zaskakuje szalonymi pomysłami. Lubi zmiany, wędruje po świecie, chętnie zmienia zawody, prace, miejsce zamieszkania. To niespokojny duchy, ta Justyna! Przy tym żyje dla siebie, nie dla jakichś zewnętrznych ideałów. Nie zależy jej na nagrodach ani na poklasku. Zdarza się, że jest odkrywana i robi karierę, ale nie to jest w jej życiu najważniejsze. Najważniejsze jest dla niej to, aby być sobą. Justyna dobrze czuje się we własnej skórze. Mimo zmian i niespokojnego trybu życia jest zadowolona z siebie i właśnie to - bycie w zgodzie z samą sobą, jest dla niej najwyższą wartością.

Pasuje do mnie idealnie!


5 września 2009

Wyzwanie numer 1


Buszując dzisiaj z rana po internecie trafiłam na blog Art-Piaskowinica. Aż dziw bierze,że dopiero teraz. Postanowiłam wziąć udział w wyzwaniu dziewczyn. Wyzwanie ukrywa się pod nazwą "MONOCHROMATYCZNIE",  w kolorze pomarańczowym. Przysiadłam dzisiaj i zrobiłam koralo-wisior z masy perłowej(tylko ją miałam w kolorze pomarańczowym). Udoskonaliłam także filcowe kolczyki. Teraz jeden kolczyk składa się z dwóch listków oraz dodatkowo posiadają koraliki z masy perłowej. 

Zbliżenie 

Kolczyki filcowe

Zbliżenie